46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Виробник художніх виробів з дерева, різьба по дереву. Виробник художніх виробів із лози

Виробник художніх виробів з дерева, різьба по дереву.

Споконвіку майстри-різьбярі не тільки виготовляли необхідні предмети  домашнього вжитку, але й, здебільшого, прикрашали побут людини, несли красу в людські оселі. На їх вироби був і залишається попит.

Майстри працюють у цехах народних промислів, на малих підприємствах, але здебільшого вдома.

Щоб стати гарним майстром художніх виробів з дерева, потрібно мати багату уяву, високу чутливість та координацію рухів рук, нахили до ручної праці.

Попит на вироби зростає. Професія виробника художніх виробів з дерева надає широкі можливості для індивідуальної трудової діяльності.

Виробник художніх виробів з дерева за власними композиціям виготовляє з дерева художні вироби - сувеніри, декоративне панно, традиційні предмети побуту і домашнього побуту.

 

Виробник художніх виробів з лози

Споконвіку майстри лозоплетіння не тільки виготовляли необхідні предмети домашнього вжитку (кошики, хлібниці, меблі тощо), але й прикрашали побут людини, несли красу в людські оселі. Підготовка майстрів з виготовлення художніх виробів з лози, оволодіння секретами цього прадавнього народного промислу, його відродження є потрібним і корисним кроком для пізнання та розвитку культури України, історичної спадщини нашого народу.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.