46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Методична робота

Методична робота в училищі спрямовується на надання допомоги педагогічним працівникам у підвищенні їхньої професійної майстерності, створення творчої атмосфери та морально – психологічного клімату, які б сприяли пошуку кращих технологій педагогічної праці та ефективному втіленню інновацій, розвитку творчої особистості педагога та учня.

      Педагогічний колектив училища  продовжує   роботу над навчально-методичною темою: "Впровадження педагогіки співробітництва та інноваційних аспектів освіти як основи формування творчої особистості учня при підготовці кваліфікованих робіників".
     Методична служба училища надає індивідуальну консультативну допомогу педагогам щодо ведення плануючої документації, вивчення та впровадження інноваційних технологій навчання та виховання учнів. В методичному кабінеті розроблено тематичну папку взірців плануючої документації та упорядковані матеріали з сучасних освітніх технологій. Оперативному інформуванню педагогів сприяє збірник нових педагогічних матеріалів, який постійно поповнюється.

В училищі в 2020-2021 н.р. працюють 8 методичних комісій:

Методична комісія викладачів філологічних та суспілльних дисциплін

Голова комісії: Бережний І. П. (викладач української мови та літератури)
Члени комісії: 

Міщун Л. С. (викладач зарубіжної літератури)

Гавришко І.Ф.(викладач іноземної мови)

Хомик К.Б. (викладач іноземної мови)

Ковальчук Н. Я. ( викладач історії )

Методична комісія викладачів математично-природничої підготовки

Голова комісії: Бондзюх Н.Б. (викладач біології та географії)
Члени комісії: 

Головко Я. Я. (викладач хімії та біології)

Злонкевич С.В  (викладач інформатики та інформаційних технологій)

Копанецька Н.П. (викладач  інформаційних технологій)

Зелена Н.В. (викладач фізики та математики)

Сирий Г. І. (викладач фізики та математики)

Сторожук Б. І. (викладач математики)

Методична комісія викладачів фізичної культури та Захисту Вітчизни 

Голова комісії: Слободян Я.Г. (керівник фізвиховання)
Члени комісії: 
  • Мисак І.О. (викладач Захисту Вітчизни)
  • Чикало В.З. (викладач фізичної культури)
   
 

 

Методична комісія викладачів та майстрів в\н з професій харчової промисловості та громадського харчування

Голова комісії: Канівець Н.В. ( викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 

Рібун С. М. (викладач професійно-теоретичної підготовки)

Шиманська Л.Р. (майстер виробничого навчання з професії: лаборант

хіміко– бактеріологічного аналізу;
оператор лінії по переробці харчової продукції)

Москалюк.І.І. (майстер виробничого навчання з професії :
лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу;
оператор лінії по переробці харчової продукції )

Мацюк С.М (викладач професійно-теоретичної підготовки)

Головко  Я.Я.  (викладач професійно-теоретичної підготовки)

Мельничук тХ.Б. Х.Б. (майстер виробничого навчання з професіЇ "кухар; офіціант; бармен")

Тивонюк Н.Б. (майстер виробничого навчання з професії "кухар; кондитер")

Тимощук Т.В. (майстер виробничого навчання з професії "кухар; офіціант;   бармен")

Методична комісія викладачів та майстрів в\н деревообробних професій

Голова комісії: Данилишин І.Й. (викладач рисунку і живопису )
Члени комісії: 
  • Любінська О. М. (викладач пластичної анатомії і ліплення; композиції )
  • Кармазин Н.Я. (викладач пластичної анатомії і ліплення; композиції)
  • Волков О.Л. (майстер виробничого навчання з професії: виробник художніх виробів з дерева; виробник художніх виробів з лози)
  • Рейтор М.А. (майстер виробничого навчання з професії : виробник
    художніх виробів з дерева; виробник художніх виробів з лози )
  • Мельничук Ю.В. (майстер виробничого навчання з професії:
    виробник художніх виробів з дерева; виробник художніх виробів з лози)
  • Демків В.Г. (викладач професійно-теоретичної підготовки)
  • Гордій І.В. (майстер виробничого навчання з професії: виробник
    художніх виробів з дерева)
  • Шеліга І.В. (майстер виробничого навчання з професії "виробник художніх виробів з дерева")

Методична комісія викладачів та майстрів в\н будівельних професій та загальнотехнічних дисциплін :

Голова комісії: Скібньовська Л.С. (викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 
  • Чайка Г. І. (викладач охорони праці)
  • Демборинська А. П. ( викладач креслення)
  • Яремчук В.І. (майстер виробничого навчання з професії:
    муляр, штукатур, лицювальник-плиточник)

 

Методична комісія викладачів та майстрів в\н НПБЦ КНАУФ

Голова комісії: Кметь І.Б. (викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 

Пасіка Г.А. (майстер виробничого навчання з професії : лицювальник-
плиточник; монтажник гіпсокартонних конструкцій)
Кулик Г.М. (майстер в/н з професії : лицювальник-плиточник;

монтажник гіпсокартонних конструкцій);

Демків В.Г. (завідувач НПБЦ, викладач професійно-теоретичної

підготовки)

Методична комісія класних керівників , майстрів в/н та вихователів

Голова комісії: Головко Я.Я.  (викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 

 Любінська О.М., Бережний І.П., Сторожук Б.І., 
Рейтор М..А., Москалюк І.І.,Мельничук  Х.Б.,
Пасіка Г. А. , Кулик Г. М., Волков О. Л.,Тивонюк Н.Б.,
Яремчук В.І.,   Бондзюх Н,Б.,   Луків О.О.,Шеліга І.В. ,
Шиманська Л.Р.,   Сирий Г.І., Мацюк С.М.,  Скібньовська Л.С.,
Тимощук Т.В., Мельничук Ю.В., Гордій І.В., Гапонюк В.Д.  


 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.