46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Національна  дитяча гаряча лінія

Методична робота в училищі спрямовується на надання допомоги педагогічним працівникам у підвищенні їхньої професійної майстерності, створення творчої атмосфери та морально – психологічного клімату, які б сприяли пошуку кращих технологій педагогічної праці та ефективному втіленню інновацій, розвитку творчої особистості педагога та учня.

      Педагогічний колектив училища  продовжує   роботу над навчально-методичною темою: "Впровадження педагогіки співробітництва та інноваційних аспектів освіти як основи формування творчої особистості учня при підготовці кваліфікованих робіників".
     Методична служба училища надає індивідуальну консультативну допомогу педагогам щодо ведення плануючої документації, вивчення та впровадження інноваційних технологій навчання та виховання учнів. В методичному кабінеті розроблено тематичну папку взірців плануючої документації та упорядковані матеріали з сучасних освітніх технологій. Оперативному інформуванню педагогів сприяє збірник нових педагогічних матеріалів, який постійно поповнюється.

В училищі в 2017-2018 н.р. працюють 9 методичних комісій:

Методична комісія викладачів філологічних дисциплін

Голова комісії: Бережний І. П. (викладач української мови та літератури)
Члени комісії: 

Міщун Л. С. (викладач зарубіжної літератури)

Корінь Л.М. (викладач української мови та літератури)

Гавришко І.Ф.(викладач іноземної мови)

Шаблій У.М. (викладач іноземної мови)

Гишка Н.В. (викладач іноземної мови)

Методична комісія викладачів математично-природничої підготовки

Голова комісії: Бондзюх Н.Б. (викладач біології та географії)
Члени комісії: 

Головко Я. Я. (викладач хімії та біології)

Копанецька Н.П. (викладач інформатики та інформаційних технологій)

Зелена Н.В. (викладач фізики та математики)

Сирий Г. І. (викладач фізики та математики)

Сторожук Б. І. (викладач математики)

Методична комісія викладачів суспільних дисциплін

Голова комісії: Гунько С. О. (викладач історії )
Члени комісії: 
  • Ковальчук Н. Я. ( викладач історії )
  • Волинець А. В. ( викладач людини і суспільства)
  • Копанецька Н.П. (викладач економіки)

Методична комісія викладачів фізичної культури та Захисту Вітчизни 

Голова комісії: Слободян Я.Г. (керівник фізвиховання)
Члени комісії: 

 

  • Гунько С. О. (викладач Захисту Вітчизни)
  • Мисак І.О. (викладач Захисту Вітчизни)
  • Масник І.Я. (викладач фізичної культури)
  • Чикало В.З. (викладач фізичної культури)

Методична комісія викладачів та майстрів в\н з професій харчової промисловості та громадського харчування

Голова комісії: Головко Я.Я. ( викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 

Рібун С. М. (викладач професійно-теоретичної підготовки)

Марценюк Л. П. (майстер виробничого навчання з професії :
лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу;
оператор лінії по переробці харчової продукції)

Шиманська Л.Р. (майстер виробничого навчання з професії: лаборант
хіміко– бактеріологічного аналізу;
оператор лінії по переробці харчової продукції)

Москалюк.І.І. (майстер виробничого навчання з професії :
лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу;
оператор лінії по переробці харчової продукції )

Мацюк С.М (викладач професійно-теоретичної підготовки)

Канівець Н.В. (викладач професійно-теоретичної підготовки)

Коваль М.В. (майстер виробничого навчання з

професії : кухар; офіціант; бармен)

Мучинська О.В. (майстер виробничого навчання з

професії : кухар; офіціант; бармен)

Прийма О.Я. (майстер виробничого навчання з
професії : кухар; офіціант; бармен)

Чорна Х.Б. (майстер виробничого навчання з професіЇ "кухар; офіціант; бармен")

Тивонюк Н.Б. (майстер виробничого навчання з професії "кухар; кондитер")

Бордун В.П. (майстер виробничого навчання з професії "кухар; кондитер")

Тимощук Т.В. (майстер виробничого навчання з професії "кухар; офіціант;                                     бармен")

Методична комісія викладачів та майстрів в\н деревообробних професій

Голова комісії: Данилишин І.Й. (викладач рисунку і живопису )
Члени комісії: 
  • Любінська О. М. (викладач пластичної анатомії і ліплення; композиції )
  • Кармазин Н.Я. (викладач пластичної анатомії і ліплення; композиції)
  • Волков О.Л. (майстер виробничого навчання з професії: виробник художніх виробів з дерева; виробник художніх виробів з лози)
  • Рейтор М.А. (майстер виробничого навчання з професії : виробник
    художніх виробів з дерева; виробник художніх виробів з лози )
  • Мельничук Ю.В. (майстер виробничого навчання з професії:
    виробник художніх виробів з дерева; виробник художніх виробів з лози)
  • Демків В.Г. (викладач професійно-теоретичної підготовки)
  • Гордій І.В. (майстер виробничого навчання з професії: виробник
    художніх виробів з дерева)

Методична комісія викладачів та майстрів в\н будівельних професій та загальнотехнічних дисциплін :

Голова комісії: Скібньовська Л.С. (викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 
  • Чайка Г. І. (викладач охорони праці)
  • Демборинська А. П. ( викладач креслення)
  • Заболотний В. П. ( викладач матеріалознавства, ПДР)
  • Кравчук Р.А. (майстер виробничого навчання з професії : муляр,
    штукатур, лицювальник-плиточник)
  • Яремчук В.І. (майстер виробничого навчання з професії:
    муляр, штукатур, лицювальник-плиточник)
  • Олійник В.З. (майстер виробничого навчання з професії:
    лицювальник-плиточник; монтажник гіпсокартонних конструкцій)

Методична комісія викладачів та майстрів в\н НПБЦ КНАУФ

Голова комісії: Кметь І.Б. (викладач професійно-теоретичної підготовки)
Члени комісії: 

Пасіка Г.А. (майстер виробничого навчання з професії : лицювальник-
плиточник; монтажник гіпсокартонних конструкцій;
викладач професійно-теоретичної підготовки);

Кулик Г..М. (майстер в/н з професії : лицювальник-плиточник;
монтажник гіпсокартонних конструкцій);

Тивонюк А.В.(майстер в/н з професії : монтажник
гіпсокартонних конструкцій; лицювальник- плиточник );

Демків В.Г. (завідувач НПБЦ, викладач професійно-теоретичної
підготовки)

Методична комісія класних керівників , майстрів в/н та вихователів

Голова комісії: Міщун Л.С. (викладач зарубіжної літератури)
Члени комісії: 

Головко Я.Я., Любінська О.М., Данилишин І.Й.,
Бережний І.П., Сторожук Б.І., Гунько С. О.,
Рейтор М..А., Москалюк І.І.,Чорна Х.Б.,
Пасіка А. А. , Кулик А. М., Волков О. Л.,Тивонюк Н.Б.,
Яремчук В.І., Марценюк Л. П., Копанецька Н.П.,
Бондзюх Н,Б., Кармазин Н.Я.,  Луків О.О.,
Шиманська Л.Р.,  Гавришко І.Ф., Сирий Г.І., 
Мацюк С.М., Олійник В. З., Скібньовська Л.С.,
Кравчук Р.А.,  Коваль М.В., Тимощук Т.В.,  Прийма О.Я.
Канівець Н.І., Ковальчук Н.Я., Тивонюк А.В.,
Мельничук Ю.В., Гордій І.В.,  Мучинська О.В., Бордун В.П. 


 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.