46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Майстерні професій харчової промисловості та громадського харчування

Для оволодіння теоретичними знаннями та практичними навичками з професії  «Виробник художніх виробів з лози; виробник художніх виробів з дерево» в училищі обладнано кабінет технології  виготовлення  художніх  виробів  з дерева, кабінет композиції, кабінет рисунку  та живопису, чотири майстерні  виготовлення художніх виробів з дерева та механічна майстерня. 

На базі кабінету технології  виготовлення  художніх  виробів  з дерева вивчаються  предмети: «Технологія виготовлення художніх виробів з дерева», «Матеріалознавство», «Основи конструювання», «Основи дизайну». Кабінет обладнаний сучасними  стендами, муляжами художніх виробів з дерева,  зразками ручних та електрифікованих інструментів, зразками порід  деревини,   проектами меблів, каталогами меблів,  навчальною літературою, довідниками. На базі кабінету працює гурток “Юний різьбяр”.

Кабінети композиції,  рисунку  та живопису обладнані   партами-мольбертами, тематичними стендами, стендом постійно-діючої виставки творчих робіт учнів,   навчальною літературою, довідниками, каталогами творів художників, репродукціями  художніх картин,  куточком народознавства, зразками моделей гіпсових та дерев’яних скульптур, рельєфів, матеріалами на електронних носіях. Для малювання з натури створений натюрмортний фонд (муляжі фруктів, овочів, моделі гіпсових зліпок, предмети побуту).  На базі кабінетів працюють гуртки «Творча майстерні» та «Мистецька вітальня», займаючись в яких учні мають змогу  розвивати  свої творчі  здібності, формувати естетичні смаки,  створювати власні проекти та авторські роботи.                                    

Майстерні виготовлення художніх виробів з дерева  обладнані сучасними  стендами, заточними настільними верстатами, універсальним деревообробним верстатом,   ручними столярними інструментами, індивідуальними  інструментами для різьби по дереву, ваймами, ручними електрифікованими інструментами, зразками  столярних з’єднань та виробів,   навчальною літературою, посібниками.

В майстерні  механічної обробки деревини встановлені та функціонують деревообробні верстати: універсальний деревообробний, свердлильний, заточний,  фугувальний,  рейсмусовий,  форматообрізний,  шліфувальний,  для поперечного розпилювання деревини, токарні деревообробні верстати, електрифіковані інструменти. В майстерні влаштована  лакофарбуюча кабіна.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.