46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Кабінети Захисту Вітчизни та фізичної культури

Мета фізичної культури – сприяти вихованню в учнів свідомої дисципліни, формування навичок та позивної мотивації до  здорового способу життя, забезпечення фізичного розвитку учнів.

Для проведення уроків фізичної культури в училищі обладнано  спортивну кімнату та спортивний майданчик. В спортивній кімнаті є необхідний інвентар для  проведення занять, розвиваючих ігор.  На базі спортивної кімнати та майданчика постійно проводяться змагання серед учнів. В позаурочний час учні мають змогу займатися легкою атлетикою, гирьовим спортом, футболом, настільним тенісом, щахами.

 Під час вивчення  курсу «Захист Вітчизни» юнаки та дівчата мають змогу не тільки підготуватись  до строкової військової служби, а розвинути свій фізичний, вольовий, інтелектуальний, професійний потенціал, сформувати  риси здорової людини. Навчання проводиться у кабінеті  «Захисту Вітчизни», який   призначений для теоретичного вивчення розділів програми, проведення гурткової, виховної роботи у позаурочний час, самостійної підготовки учнів до занять. Навчальними моделями виступають кіно- і відеофільми, телепередачі, презентації, схеми, таблиці, муляжі, стенди з постійними та змінними експозиціями,  навчальні комп’ютерні програми.  Зібрано  комплекти зразків військових приладів, навчальних макетів засобів артилерійського та інженерного спорядження, засобів  радіаційного, хімічного захисту та зв’язку, медичні засоби для надання ПМД. На базі кабінету сформовано бібліотеку з  суспільно-політичною, науково-популярною  та довідковою літературою.

Практичну частину програми учні відпрацьовують на  майданчику зі змодельованою смугою перешкод та у  спеціально обладнаному  пневматичному тирі. 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.