46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Кабінети суспільно-гуманітарної підготовки

Комплексне методичне забезпечення професійно-технічного навчального закладу – це розробка та створення оптимальної системи начально-методичної документації та засобів навчання, необхідних для якісного навчання з професій в межах програми та відведеного навчальним планом часу.

Суспільно-гуманітарна підготовка учнів здійснюється на базі кабінетів:

Кабінет № 4 Суспільних дисциплін. На базі кабінету проводяться заняття з історії України,  всесвітньої історії, правознавства, людини і світ. Комплексно-методичне забезпечення кабінету  охоплює бібліотечку з творами видатних істориків України,  атрибути та матеріали національної символіки, методичну та навчальну  літературу, матеріали передового педагогічно досвіду, краєзнавчі матеріали, комплекти карт, постійні експозиції, які відображають важливі і яскраві сторінки історії України, рідного краю. Забезпечення кабінету сприяє самостійному орієнтуванню учнів у великому обсязі історичних відомостей, умінню аналізувати історичні явища і факти, робити власні висновки на основі вивчення історичних джерел,  формуванню творчого мислення, здібностей та критичного ситуаційного аналізу.  Кабінет  оснащений  необхідними технічними засобами навчання та програмним забезпеченням. На базі кабінету працює гурток «Дослідники історії краю».   На конкурсі кабінетів історії серед ПТНЗ області у 2005-2006 н.р. кабінет суспільних дисциплін зайняв перше місце.

Кабінет № 17 Іноземних мов. З метою широкого застосування дидактичних матеріалів на електронних носіях, які сприяють підвищенню пізнавального інтересу та творчої активності, кабінет іноземної мови обладнано технічними засобами навчання.

Навчально-методичне забезпечення  кабінету включає підручники, методичні рекомендації та методичні посібники,    фахові видання “Англійська мова і література”, «Говоримо англійською»; бібліотеку навчальної літератури; програмне забезпечення в електронному варіанті, відеофільми та презентації. На базі кабінету працюють гуртки  «Цікава англійська» та «Цікава німецька»,  проводяться зустрічі з волонтерами, що є носіями  англійської та німецької мови.

Кабінет №18. Української мови та літератури. Основним завданням роботи кабінету є формування в учнів стійких і свідомих читацьких інтересів, чистоти мовлення, навичок культури мовлення, збагачення словникового запасу учнів.  Кабінет обладнаний  стендами, підручниками, методичними посібниками, бібліотеками художньої літератури, дидактичними  матеріалами.

 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.