46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

  

 

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

2 КВІТНЯ О 12:00 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

Кабінети природничо-математичної підготовки

Удосконалення процесу навчання і виховання учнів професійно-технічних закладів значною мірою залежить від забезпечення освітнього процесу навчальною та методичною літературою, наочним приладдям та технічними засобами навчання, дидактичними матеріалами, тобто від комплексного методичного забезпечення навчального закладу для якісної підготовки фахівців з робітничих професій.

Викладання природничо-математичної підготовки  здійснюється на базі кабінетів:

       Кабінет № 1 Хімії. Кабінет обладнано постійними та змінними експозиціями, хімічними реактивами, лабораторним посудом, тематичними папками, опорними конспектами. З метою широкого застосування іноваційних технологій кабінет оснащено комп’ютером та проектором. Для проведення лабораторних робіт використовують електронний варіант програми «Віртуальна хімія». На огляді конкурсі кабінетів хімії серед ПТНЗ області у 2015-2016 н.р. кабінет було визнано найкращим.  На базі кабінету працює гурток “Юний хімік”.

        Кабінет № 5 Фізики та електротехніки. Основним завданням роботи кабінету є розвиток в учнів розуміння природничо-наслідкового характеру всього того, що відбувається в живій природі, діалектичного характеру фізичної науки та усвідомлення ролі та місця людства у  Всесвіті. Кабінет оформлено за усіма сучасними вимогами. На базі кабінету функціонує мультимедійний комплекс (комп’ютер,  проектор, мультимедійна дошка, сканер, принтер), зібрано  диски з програмами в електронному варіанті з фізики та астрономії та науково-популярними  фільмами. Кабінет забезпечений всіма необхідними приладами для проведення дослідів. На конкурсі кабінетів фізики серед ПТНЗ області у 2007-2008 н.р. кабінет фізики нашого училища посів перше місце. На базі кабінету працює гурток “Юний фізик”.

Кабінет №6  Інформатики та  інформаційних технологій. Кабінет інформатики та інформаційних технологій -  це навчальний підрозділ училища, який забезпечений наочними посібниками, навчальним обладнанням, 15 персональними комп’ютерами для учнів, комп’ютером для викладача, демонстраційним комп’ютером для мультимедійного проектора, сканером, принтером, обертовою маркерною дошкою. У кабінеті є   стенди, які висвітлюють основні положення комп’ютерної грамотності. Учні, викладачі та майстри училища мають змогу  в позаурочний час підвищувати рівень знань  та навичок у роботі з комп’ютером, створювати презентації, готувати матеріали до уроків та виховних заходів, користуватися постійним доступом до мережі Інтернет.  На огляді конкурсі кабінетів інформайних технологій серед ПТНЗ області у 2016-2017н.р. кабінет було визнано найкращим. На базі кабінету працює гурток “Світ інформатики”.

Кабінет № 10 Математики та креслення. Кабінет опоряджений комплектом інформаційних стендів, забезпечений комп’ютером, проектором, демонстраційним екраном, навчальними посібниками, тематичними папками, опорними конспектами, роздатковим матеріалом, геометричними фігурами, стереометричним ящиками, креслярськими інструментами. КМЗ математики сягає 100% і може корегуватися у відповідності до навчальних потреб та рівня підготовленості учнів.  В кабінеті зібрано комплект  програм з математики у електронному варіанті. На базі кабінету працює гурток “Інтеграл”.

Кабінет № 12 Біології. Комплексно-методичне забезпечення кабінету біології  сприяє розвитку в учнів навичок вивчення  біологічних питань з точки зору екології, взаємозв’язку організмів із середовищем існування, побудови і функціонування біологічних систем.  Кабінет біології опоряджений сучасними стендами, комплектами портретів видатних біологів, навчальними підручниками, посібниками, довідниками, додатковою літературою, таблицями, муляжами органів людини, різноманітним навчальним обладнанням, сучасним мікроскопом з відеокамерою.

 

 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.