46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

Національна  дитяча гаряча лінія

Вивести заклад на вищий рівень розвитку, підвищити його статус та імідж - основна мета, яку ставить перед собою колектив училища в різних аспектах своєї діяльності.

На сьогоднішній день наш колектив:

  • широко впроваджує в навчальний процес інноваційні технології навчання;
  • нагромаджує напрацювання методичних об’єднань, творчих груп, окремих педагогів;
  • продукує та генерує нові ідеї

Робота педагогічного колективу спрямована на те, щоб дати випускнику таку освіту, яка буде основою його високої конкурентноздатності на світовому і національному ринку праці, спроможність до трудової та соціальної мобільності в умовах, які динамічно змінюються, вміння здобувати освіту впродовж усього життя.

Наш педколектив: Відмінник освіти України – 7 чол., спеціалістів вищої категорії – 22чол., педагогічне звання «Старший викладач» мають – 15 чол., «Викладач – методист» - 5 чол., «Майстер виробничого навчання –І категорії» -10чол., «Майстер виробничого навчання –ІІ категорії» - 4чол.

Наші учні є постійними учасниками та призерами різних етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів фахової майстерності, спартакіад, творчих конкурсів

Учні мають на кого рівнятись адже педагоги нашого училища беруть участь на всеукраїнських та міжнародних виставках та конкурсах.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.