46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Прикінцеві положення

 

6.1. Зазначений порядок прийому документів з подальшим зарахуванням поширюється на вступників, які не мають базової загальної середньої освіти і подають довідку про навчання в основній середній загальноосвітній школі.
 
6.2. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну. На звільнені місця може проводитися зарахування осіб, що отримали позитивні результати при конкурсному відборі, але не були зараховані. При невиконанні державного та (або) регіонального замовлення на прийом з окремих професій ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну»може проводити додатковий прийом.
 
6.3. Особам, які не зараховані до  ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну», а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше п’яти днів з дня прийняття рішення.
 
6.4. Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань, зберігаються протягом одного року, а потім знищуються, про що складається відповідний акт. Матеріали вступу на ІІ ступінь зберігаються до 15.08.2022 року, матеріали вступу на ІІІ ступінь зберігаються: 
  • Виробник художніх виробів з дерева  до 23.11.2022р. 
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Лицювальник – плиточник  до 08.02.2023р.  
6.5. Контроль за дотриманням  правил прийому до ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» здійснюється Департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України  та управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.