46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Документи для вступу

3.1. Вступники подають особисто заяву про вступ до ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» на ім’я директора закладу із зазначенням обраної професії,  форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:
  • документ про освіту (оригінал);          
  • паспорт (завірену копію);
  • ідентифікаційний код (копія);
  • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством (оригінал або її завірену копію);  
  • 8 фотокарток розміром 3х4см (для дівчат - 6 фотокарток);
  • документ про присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» за результатами закінчення другого ступеня навчання (для навчання на третьому ступені професійно-технічної освіти) (оригінал або його завірену копію); 
  • копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявності).
Усі ксерокопії завіряються в установленому порядку.
 
Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).
 
Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». 
              
 3.2. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.
 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.