46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

Умови прийому

4.1. Прийом до ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну»  проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами співбесіди та результатами середнього бала свідоцтва про базову загальну середню освіту або середнього бала атестата про повну загальну середню освіту.
 
4.2.  Учні ВПУ,  які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти, мають повну загальну середню освіту і пройшли кваліфікаційну атестацію, зараховуються на третій ступінь на основі конкурсного відбору  з числа кращих учнів ВПУ щодо оволодіння професією. Конкурсний відбір може проводитися поетапно протягом усього періоду прийому документів.
 
4.3. Учні Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну, які успішно закінчили другий ступінь професійно-технічної освіти і пройшли кваліфікаційну атестацію, переводяться на третій ступінь навчання на основі конкурсного відбору.  
 
4.4. Зарахування осіб на третій ступінь здійснюється без надання вступником сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.
 
4.5. На третій ступінь професійно-технічної освіти можуть прийматися випускники інших професійно-технічних навчальних закладів, працюючі робітники, особи з числа незайнятого населення, які завершили навчання на другому ступені і мають належний рівень кваліфікації з відповідної професії, повну загальну середню освіту та витримали конкурсний відбір.
 
4.6. Особи, які виявили бажання навчатися на третьому ступені професійно-технічної освіти, подають директору Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну  відповідну заяву.
 
4.7. З метою проведення відбору осіб для навчання на третьому ступені професійно-технічної освіти наказом директора Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну  створюється конкурсна комісія та визначається порядок її роботи.
 
4.8. Конкурсний відбір осіб на третій ступінь професійно-технічної освіти здійснюється за критеріями, які визначаються Тернопільським вищим професійним училищем технологій та дизайну, за погодженням з місцевим органом управління професійно-технічною освітою і в основі яких мають бути:  здібність, старанність та результати навчання на другому ступені.
 
4.9. Результати конкурсного відбору оформляються протоколом конкурсної комісії і затверджуються наказом директора Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну.
 
4.10.Особи, які без поважних причин не з¢явилися на співбесіду  у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, в училище не зараховуються.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.