46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

  

 

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

2 КВІТНЯ О 12:00 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

Тиждень «Безпеки життєдіяльності»

Тиждень «Безпеки життєдіяльності»

        З 19 травня в нашому навчальному закладі проходить тиждень з безпеки життєдіяльності. Керівники груп ознайомлюють учнів з безпечними правилами поведінки у різних життєвих ситуаціях, підкреслюючи, що найцінніше у людини – це здоров’я та життя і потрібно вміти цінувати його та оберігати.

        В рамках тижня «Безпеки життєдіяльності» в групі № 11 (майстер виробничого навчання Марценюк Л.П.)  було проведено виховний захід «Небезпечна побутова хімія». Учні підготували реферативні повідомлення про різноманітні засоби для прибирання оселі, прання білизни, освіжування повітря, переглянули кілька короткометражних фільмів про вплив побутової хімії на організм людини.  Цікаво пройшла вікторина для учнів «Небезпека навколо нас».

        Майстер виробничого навчання групи № 22 Прийма Ольга Ярославівна провела інструктивно-правовий захід на тему: «Основні правила поведінки при експлуатації побутових газо-та електроприладів». На занятті учні ознайомились з правилами безпеки під час експлуатації електрочайників,  мікрохвильових печей та інших приладів, якими вони користуються вдома і на виробничих заняттях,  підготували реферати, переглянули фотоматеріали. 

        В групі № 25 (майстер виробничого навчання Миськів Наталя Іванівна)  та  у  групі  № 42  (майстер виробничого навчання  Бордун Віра Петрівна) учні переглянули відеопрезентацію на тему: «Правила поведінки під час подорожі до лісу».

        А майстер виробничого навчання групи № 36  Матковська Надія Іванівна ознайомила учнів з правилами поведінки під час збирання грибів та лікарських рослин. Учні під керівництвом педагога зібрали фото та відеоматеріал, підготували реферативні повідомлення.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.