46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

  

 

ЗАПРОШУЄМО

НА НАВЧАННЯ

2 КВІТНЯ О 12:00 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

Панорама відкритих уроків.

     23.11.2013 року відбувся відкритий урок з предмету «Технологія приготування їжі» викладача професійно-теоретичної підготовки з професії «кухар; офіціант; бармен»  Канівець Наталі Віталіївни на тему: «Технологія приготування фаршированих овочів». Викладач вдало застосувала інформаційно-комп’ютерні технології, інтерактивні вправи для активізації пізнавальної діяльності учнів та посилення  мотивації до навчання.

 

     26.11.2013 року викладач математики Сторожук Богдана Іванівна презентувала відкритий урок з геометрії на тему: «Фігури обертання. Куля і сфера. Площа сфери». Викладач ефективно використала можливості комп’ютерного зображення в об’ємному форматі для розвитку просторової уяви учнів та кращого засвоєння навчального матеріалу уроку.

 

«Мільйони їх, як колосків на полі...»

           До 80-ї  річниці трагічної сторінки в історії України – голодомору 1932-1933 рр.,  в актовій залі училища відбувся вечір-реквієм,  присвячений цій даті. Вражаючі кадри історичної кінохроніки, учнівське театралізоване дійство, щемливі рядки поезії, вогники запалених свічок … Все це викликало бентежні враження та співчуття в наших учнів. Це неможливо забути…

           Виховний захід підготували  та провели разом з учнями вихователі Луків Ольга Олексіївна, Пророкова Надія Григорівна та  Ховайло Марія Іванівна.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.