46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

 

Всеукраїнський конкурс "Еко - Техно Україна 2020", національний етап міжнародного конкурсу ISEF

  З  04 по 07 лютого 2020 р. Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним технічним університетом  «Ки́ївський політехні́чний інститу́т і́мені І.Сікорського» провели один із найбільших конкурсів наукової творчості учнів – Всеукраїнський конкурс "Еко-Техно Україна 2020", національний етап міжнародного конкурсу International Science and Engineering Fair (ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки, а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі ISEF, який відбудеться з 12 по 17 травня 2020 року в місті Анахайм (США, Каліфорнія)  та інших міжнародних конкурсах і олімпіадах.
  Конкурс проводився за частинами: «Еко» та «Техно».
  У частині «Техно – Україна»  юні дослідники презентували свої науково-дослідницькі проєкти за такими категоріями:
  • інженерія (біомедична інженерія, інженерна механіка, матеріалознавство);
  • інформаційні технології (вбудовані системи, системне програмне забезпечення, обчислювальна біологія і біоінформатика, робототехніка та інтелектуальні машини);
  • енергетика (фізична енергетика, хімічна енергетика);
  • математика;
  • фізика і астрономія.
  Учениця групи 32  Вікторія Смолій стала фіналісткою даного конкурсу, отримавши 70 балів зі 100, гідно представивши проєкт «Біотрансформація у виробництві  підсолоджувача, виготовленого з рослини стевії», номінація  “біомедична інженерія”.
  Науковий керівник викладач – методист  Бондзюх  Н.Б.
  Для учасників конкурсу організована та проведена екскурсія «КПІ – тур».
  У межах конкурсу для керівників наукових проєктів, педагогів була проведена «Освітня академія Eco & Techno Ukraine» “Тренди сучасної освіти” та відзначення їх за роботу з обдарованою молоддю.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.