46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

 

День Гідності і Свободи

        21 листопада – це день, коли розпочалися дві революції: Помаранчева 2004 року та Революція Гідності, що у 2013 сколихнула не лише Україну, але й цілий світ. Шість років тому акції протесту, які починалися мирно, призвели до однієї з найбільших трагедій в історії сучасної України. Причиною протесту було  рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди асоціації України з ЄС.

        Сьогодні учні та педагоги училища зібрались біля куточка пам'яті Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати  мужність і патріотизм громадян,  які у листопаді 2013  -  лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Звучали поетичні рядки, тривожними ударами лунала хвилина мовчання...

            Учні 1 та 2 курсів стали учасниками відеолекторію на тему "Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!", який організував та провів викладач історії України Гунько Сергій Олександрович.

        У бібліотеці навчального закладу  організована виставка літератури на тему "Україна - це нація Героїв".

       Учні, що навчаються за професією "виробник художніх виробів з дерева", організували виставку малюнків на тему "Революція Гідності та Свободи. Ми пам'ятаємо..."  

     

       Учні та педагоги училища стали також учасниками міського мітингу-реквієму з нагоди 6-ої річниці Дня Гідності і Свободи біля пам'ятника Героям Небесної Сотні.

 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.