46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

Тренінги "Протидія торгівлі людьми. Правила безпечної міграції та працевлаштування"

Цикл тренінгових занять на тему «Протидія торгівлі людьми. Правила безпечної міграції та працевлаштування» були проведені цими днями у нашому училищі.

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

Про те, як не стати жертвою торговців людьми, про що варто  знати, збираючись у подорож, на навчання  та на роботу за кордон, говорили  учні та педагоги  нашого училища.

У ролі тренерів свої сили  спробували лідери учнівського самоврядування  Смолій Вікторія (22група) та Прокоф’єв Валентин (32 група).

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.