46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

Науково-практична конференція ценрів КНАУФ

З 21 по 23 листопада 2018 року у м. Одеса відбулась щорічна науково-практична конференція з питань підведення підсумків спільної діяльності компанії і навчально-практичних центрів, що працюють за технологіями КНАУФ в рамках державно-приватного партнерства.

В програмі конференції: презентація інноваційних технологій каркасно-обшивного будівництва малоповерхових будинків; презентація навчально-методичного збірника "Методичні розробки уроків спеціальної технології монтажу гіпсокартонних конструкцій"; майстер-клас з улаштування штукатурного покриття стін механізованим способом за допомогою машини ПФТ; майстер-класи зі зведення  зовнішніх стін будівлі каркасно-обшивним методом з використанням комплектних систем КНАУФ; підведення підсумків та аналіз освітніх проектів Кнауф  в Україні за 2018 рік.

Наше училище на конференції представляли: завідувач НПБЦ Кнауф Демків Василь Григорович, викладач професійно-теоретичної підготовки Кметь Ірина Богданівна та майстер виробничого навчання Яремчук Володимир Іванович.

За результатами роботи у 2018 році  навчально-практичний будівельний центр  нашого училища отримав друге місце у номінації "Переможці практичного туру Всеукраїнського конкурсу" і отримав грант на придбання інструментів та матеріалів. 

Вітаємо!

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.