46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

"Чумацький шлях"

Малювати картини руками не можна,
Лише серцем, що б'є у душі...
В тій, де мешкає дивний художник,
Що натхнення черпає в собі.

     Стоять ясні весняні дні, природа квітує, аж очі розбігаються від розмаїття кольорів, які неначе змішані на палітрі художника: зелені, блакитні, рожеві, жовті...
     Саме в такий день у  бібліотеці № 4  для дорослих відбулось відкриття виставки "Чумацький шлях"  відомого тернопільського художника Юрія Чумака. Це ретро - виставка, тобто на ній представлені роботи різних періодів творчості художника.
     Юрій Васильович - художник-філософ, що глибоко пірнає в минувшину і легко сягає уявою майбуття. В експозиції виставки представлено 26 різножанрових картин: тут пейзажі і натюрморти, портрети і графіка.

  На відкритті виставки були присутні учні, викладачі різних навчальних закладів, в тому числі і нашого та виступили із теплими словами про художника запрошені гості: директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею, директор КУ "Тернопільська міська ЦБС", кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри мистецтва і дизайну ТНПУ ім. В. Гнатюка, журналіст, письменниця, перекладач, молодий художник, учень Ю. Чумака.Музичний дарунок презентували:  лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, член Кобзарської спілки бандуристів України та студенти Тернопільського обласного державного музичного училища ім. С. Крушельницької. 
 
 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.