46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

Вечір поезії

Моя любове! Я перед тобою.

Бери мене в свої блаженні сни.

Лиш не роби слухняною рабою,

Не ошукай і крил не обітни!

                      Л.Костенко

 

Про  кохання багато написано, про нього складають трактати і поеми, пишуть романи та вірші.  І будуть писати  про це почуття завжди, поки живе людина на землі, поки  б’ється  її серце.

Кохання – це вимогливе почуття  як до себе, так і до коханого.  Музика кохання звучить у кожному  з нас.  Але людина тим і велична, що вона – диригент цього оркестру життя. Бо вона може все або нічого. Зробіть цю музику чарівною або перетворіть на тріску, яка буде плисти, підхоплена хвилями почуттів. Кожному потрібно навчитися керувати своїми почуттями. Лев Толстой говорив, що все приходить вчасно до тих, хто вміє чекати. Треба навчитися чекати кохання!

З такими словами звернулась до учнів викладач-філолог Міщун Лілія Сергіївна під час проведення вечора поезії на тему: «Умійте кохати!», закликаючи виховувати  взаємоповагу, щирість, сердечність, шляхетність у стосунках, не втрачати почуття людської гідності.

Звучала лірична поезія у виконанні Гевко Зоряни, Довгань Зоряни, Катериняк Мар’яни, Павловської Вікторії, Юрків Христини, Прокоф’єва Валентина, Лугового Миколи, Кордуби Віталія.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.