46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

Вітаємо з початком навчального року !

     

1 вересня 2012 року у Тернопільському вищому професійному училищі відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань.

     На урочистому заході були присутні батьки, випускники, учні, педагоги, працівники училища, а також почесні гості - представники духовенства, які виступили з вітальним словом. Вони побажали всім наснаги, оптимізму, витримки і гарних результатів у навчанні. 

     На святковій лінійці, присвяченій Дню знань, з привітаннями та напутніми словами до учнів звернулася директор Чайка Галина Іванівна. Вона урочисто вручила учням почесні грамоти за досягнення високих показників в навчанні та за результатами проходження літньої виробничої практики. 

      Для учнів третього та четвертого курсу Перший Дзвінок у нашому навчальному закладі лунав востаннє, тому вони урочисто передати Ключ Знань своїм наступникам - першокурсникам, а також дали молодому поколінню настанови. Старшокурсники привітали присутніх піснями, прочитали вірші. 

     Новий навчальний рік - це нові надії, нові сподівання. Для когось цей рік навчання буде першим, для когось наступним чи останнім. Але, день яким він відкривається, завжди хвилюючий та незабутній - святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, довгоочікуваними зустрічами друзів після літніх канікул. Все це такі знайомі і теплі ноти осені. І, звичайно, переливчастий Перший Дзвоник.

     Вітаємо першокурсників з новим етапом у їхньому житті. Бажаємо докласти всіх зусиль для отримання професії, щоб навчання стало для вас головною життєвою потребою. Бажаємо всім учням наснаги, терпіння та професіоналізму! А всьому педагогічному колективу бажаємо примножувати трудові та професійні традиції, втілювати нові ідеї в життя! 

 

 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.