46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

«Безпека на дорозі – безпека життя!»

З появою автомобілів, виникло питання, як гарантувати  безпеку їх руху та безпеку пішоходів. Для цього були створені правила дорожнього руху, які  обов’язкові для виконання всіма учасниками дорожнього руху. Виконання цих правил – запорука у збереженні свого життя на дорозі.

На дорогах України виникають десятки тисяч автомобільних
аварій і катастроф, у яких гинуть та отримують травми тисячі людей. Причини дорожньо-транспортних пригод можуть бути різноманітні. Це насамперед порушення правил дорожнього руху, недостатня підготовка осіб, які керують автомобілем, слабка їх реакція та технічні несправності автомобілів, необережність і самовпевненість пішоходів.
         З 13 по 19  листопада 2017 року в Тернопільському вищому професійному училищі   технологій та дизайну  був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках  Тижня було організовано  конкурс малюнків на тему: «Безпека на дорогах заради життя людини». Керівниками груп були проведені бесіди на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», учні  переглянули відеофільми про причини виникнення  аварійних ситуацій, надання першої невідкладної долікарської допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.

Також відбулась зустріч учнів 11, 12, 14  та 13 груп з представниками патрульної поліції м. Тернополя, які розповіли про важливість дотримання правил дорожнього руху для збереження життя і здоров’я людей, продемонстрували правила поведінки на дорозі у  змодельованих ситуаціях, відповіли на запитання присутніх.

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.