46011 м. Тернопіль, Проспект С. Бандери 74а тел./факс: +38 (0352) 24-35-00
ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ
ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

      

Персональна виставка творчих робіт

29 червня 2017 року у  приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації за сприяння управління освіти та науки ТОДА відкрилась персональна виставка творчих робіт нашого учня, Шіхова Димитрія. З щирими побажаннями  творчих успіхів до Димитрія звернулись: заступник голови обласної державної адміністрації Ю.З.Юрик, заступник начальника управління освіти і науки  ТОДА Г.В.Зварич, директор художнього музею Дуда І.М., директор нашого училища Чайка Г.І. 

Димитрій навчається  на 3  курсі.  Оволодіває  професією «Виробник художніх виробів з лози; виробник художніх виробів з дерева».

Талановитий юнак має  багато напрацювань, творчих задумів, які реалізовує у своїх творах. Димитрій  приймає активну участь у громадському житті, у мистецьких проектах, що започатковує творча молодь нашого міста. 

У 2011 році став лауреатом Всеукраїнського, переможцем регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей» у напрямку «художні твори».

У 2016 році став фіналістом Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків "Здай кров заради життя". Висококваліфіковане журі відзначило автора за високий рівень  художньої майстерності, цікаву сюжетну лінію роботи та нагородило участю у  Міжнародній культурно-освітній поїздці «Гуманітарно-медична співпраця» до Польщі, Литовської республіки, Латвійської Республіки, Естонської Республіки, яка відбулася у червні 2016 році.

У 2016 році нагороджений Подякою Тернопільської міської бібліотеки № 4 для дорослих за плідну співпрацю, креативність та активну участь у створенні сторінок до артбуків у етно-центрі.

У 2016 році  був учасником Всеукраїнського етнокультурного проекту «Folk Ukraine» VI Всеукраїнського Фестивалю Писанок. Робота Димитрія була представлена на Всеукраїнській Великодній виставці біля Софії Київської.

У 2016 році Димитрій брав активну участь у створенні проекту Центральної міської бібліотеки «Літературний арт-хол «Читай! Формат не має значення!» та нагороджений Грамотою управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради.

Нагороджений Грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради за високу фахову майстерність.

Бажаємо Димитрію подальших  успіхів у  його становленні, як художника і особистості!

 

Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну

Всі права захищено © tvpu.te.ua, 2008-2015.